wtorek, 9 października 2018

Gwiazda krakowskich Targów Seniora odwiedziła stoisko ORIGIN Polska

Za nami II Targi Seniora, które odbyły się w dniach 5 i 6 października 2018r., w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków pod hasłem „Czas na drugą młodość – aktywność, zdrowie i pasję”.
Na stoiskach ponad 100 wystawców prezentowane były produkty i usługi związane z profilaktyką i ochroną zdrowia, rehabilitacją z zastosowaniem nowych technologii, wspieraniem seniorów w problemach zdrowotnych oraz życia codziennego, turystyką, modą i zdrowym odżywianiem.
Na stoisku ORIGIN Polska odpowiadaliśmy na pytania o programy ORIGIN MemoryCare i NeuroCare, propagowaliśmy test przesiewowy w kierunku choroby Alzheimera, zachęcaliśmy do podejmowania aktywności fizycznej w formie prostych ćwiczeń do wykonywania w warunkach domowych, a także przekazywaliśmy materiały dotyczące zasad pierwszej pomocy.

Miasto Kraków stworzyło specjalną strefę, w której promowano realizowane programy prospołeczne i ofertę kulturalną. Organizatorzy przygotowali również bardzo ciekawy program wydarzeń towarzyszących o charakterze edukacyjnym i kulturalnym – w formie prezentacji, dyskusji, wywiadów, warsztatów i występów.
Bez wątpienia gwiazdą krakowskiego wydarzenia była pani Halina Kunicka, która na zakończenie targów porwała swoimi popularnymi przed laty przebojami bardzo licznie zgromadzoną, międzypokoleniową publiczność.
Po trwającym ponad godzinę koncercie artystka odwiedziła nasze stoisko, gdzie z wielkim zainteresowaniem wysłuchała informacji o holistycznej opiece i kanadyjskim standardzie usług, które  rozwijamy na polskim rynku usług senioralnych.
Na zdjęciu: Halina Kunicka i Małgorzata Durka – dyrektor medyczny ORIGIN Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz