czwartek, 17 stycznia 2019

PREZYDENT MIASTA W CENTRUM ORIGIN OTWOCK

W ubiegłym tygodniu mieliśmy przyjemność i zaszczyt gościć w Centrum Origin Otwock pana Jarosława Tomasza Margielskiego - Prezydenta Miasta Otwock. 
Nasza inwestycja ma duże znaczenie gospodarcze, społeczne i wizerunkowe dla Miasta i cieszy nas, że zostało to dostrzeżone przez nowy samorząd Otwocka.
Prezydent Miasta miał okazję zwiedzić obiekt oraz zapoznać się z prekursorskimi w skali kraju programami Origin MemoryCare, Origin NeuroCare, oferujących nową jakość opieki i terapii w przypadku problemów zdrowotnych osób dotkniętych demencją i osób z chorobami neurologicznymi oraz programu Origin ReVital, przeznaczonego dla osób ze wszystkich grup wiekowych, dbających o swoje zdrowie i kondycję.
Obie strony wyraziły ochotę pogłębiania współpracy również w kierunku promocji Miasta przez Origin – w Centrum planowane są liczne krajowe i międzynarodowe sympozja naukowe i szkolenia specjalistyczne. Najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny Centrum oraz starannie dobrany i doskonale przeszkolony personel gwarantuje zainteresowanie klientów nie tylko z całej Polski ale również z zagranicy. Pierwsi klienci z Kanady, Wielkiej Brytanii i Niemiec są oczekiwani już wiosną tego roku. Mamy wielką nadzieję, że wizyta ta zapoczątkuje owocną współpracę z nowym samorządem miasta i jego administracją, umożliwiając wykorzystanie potencjału obu stron.

od lewej p. Jarosław Tomasz Margielski - Prezydent Miasta Otwock w towarzystwie
członka zarządu Origin Polska p. Karola Bulendy podczas zwiedzania Centrum

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz